مرکز خدمات جامع سلامت شهری وحدت اسلامی

 

 

 آخرین بروزرسانی :  02/02/06

نام و نام خانوادگی سرپرست مرکز: خانم پورسرحدی

آدرس:  خ وحدت اسلامی، پایین تر از پل ابوسعید خ مقدس خیابانی، کوچه هاشمی، خیریه دارالشفا - طبقه دوم مرکز خدمات جامع سلامت وحدت اسلامی

شماره تماس: 55627538

 

مشاهده اطلاعات جمعیتی مرکز(کلیک کنید)

 

واحدهای فعال

 

در این واحد بازرسی از واحد های کارگاهی و کارخانه ای انجام میشود.جهت دریافت گواهی طب کار و معاینات شغلی مراکز مشخصی وجود دارند که باید به این مراکز مراجعه کرد.

بهداشت حرفه ای

در این واحد مراقب های سلامت کودکان، نوجوانان، جوانان، میانسالان، سالمندان و بیماران مبتلا به فشارخون و دیابت،تشکیل پرونده سلامت و پرونده پیش از بارداری  و غربالگری نوزادان انجام میشود.

همچنین  انجام مراقبت های پیش از بارداری حین بارداری پس از زایمان و معاینه پستان و انجام پاپ اسمیر توسط مامای مرکز انجام میگیرد .جهت مراجعه همراه داشتن شماره ملی الزامی می­باشد. در ضمن توصیه میشود مراجعه کنندگان تلفن همراه خود را همراه داشته باشند.خانم های باردار مدارک و آزمایشات مربوط به بارداری خود را همراه داشته باشند.

بهداشت خانواده

در این واحد مشاوره ها در زمینه ای اختلال های روان شناختی ، پیشگیری و درمان سوء مصرف مواد، آموزش به جاون و نوجوان،ارجاع به روانپزشک ، مهارت های زندگی ،مهارت  فرزند پروری، مشاور خانواده ، و.... انجام میشود.

ساعت و روزهای مراجعه

روزهای فرد از ساعت 8 الی 13

بهداشت روان

در این واحد مهندسین بهداشت محیط اصناف حضور دارند که بازرسی از اماکن عمومی و واحدهای درمانی آموزشی تربیتی و اماکن تهیه و توزیع غذا و... انجام میشود.برای گرفتن یا تمدید کارت بهداشت بعد از انجام آزمایشات مربوطه سپس مراجعه به پیشخوان دولت برای تایید نهایی همراه با این مدارک به واحد سرپرستی مرکز مراجعه نمایید .

ساعات و روزهای مراجعه به این واحد همه روزه  از ساعت 8 الی 10 صبح میباشد.

بهداشت محیط

در این واحد کارشناس تغذیه حضور دارد و در زمینه تغذیه چاقی لاغری اضافه وزن رژیم ها ی متناسب با بیماری ها نظیر دیابت و فشار خون و ... مشاوره انجام میشود .

ساعت و روزهای مراجعه

روزهای زوج ساعت 8 الی 13

واحد تغذیه

در این واحد واکسیناسیون روتین کودکان واکسن های دانش آوزان . واکسن مشمولین همه روزه  انجام میشود.همچنین انجام تست غربالگری سالانه روده(تست fit) در این واحد انجام میشود.جهت تزریق واکسیناسیون 12 ماهگی و 18 ماهگی  روزهای زوج  مراجعه فرمایید.

واکسیناسیون

در این واحد معاینات روتین گروههای سنی(نوزادی-دانش آموزی-جوان و نوجوان-سالمند-پیش از بارداری-بارداری)-بیماریها-دیابت فشارخون - سل و ...

معاینات پزشکی ÷جهت تایید کارت بهداشت

پزشک

 

 

 
گالری تصاویر

 

 

 

 

  • لطفا در تنظیمات صفحه گروه های خبری را جهت نمایش انتخاب نمایید.
متن استاتیک شماره 39 موجود نیست
×

اطلاعات جستجو "Enter"فشار دادن