چهارشنبه ٢٣ آبان ١٣٩٧ - 
1 2
 
منو اصلی
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 2478
 بازدید امروز : 33
 کل بازدید : 4620997
 بازدیدکنندگان آنلاين : 2
 زمان بازدید : 0.82
 
 
          

کتاب سفیران سلامت دانش آموزان ابتدایی :

مطالب این کتاب ویژه دانش آموزان ابتدایی بوده و در موضوعات تغذیه سالم ؛ اهمیت ورزش؛ نحوه شستشوی دست ها؛ پیشگیری از بیماری های واگیر؛ حفظ محیط زیست؛ پیشگیری از حوادث و بهداشت دهان و دندان مطالبی را به زبان ساده بیان می کند.

دانلــود کتاب

     
 

کتاب سفیران سلامت دانش آموزان دوره اول متوسطه  :

مطالب این کتاب توانایی دانش آموزان دوره اول متوسطه  را در خودمراقبتی در موضوعات تغذیه سالم ؛ خواب خوب؛ حل مسئله ؛ تفکر سالم  ؛ مدیریت خشم  ؛ استرس و سلامت روان ,پیشگیری از ابتلا به اچ آی وی مطالبی را به زبان ساده و در حد نیاز دانش آموزان این دوره بیان می کند .

 

دانلــود کتاب

     

 

کتاب سفیران سلامت دانش آموزان دوره دوم متوسطه  :

موضوعات  این کتاب به توضیح بیشتر کسب مهارت های خودمراقبتی در زمینه تغذیه سالم ؛ خواب خوب؛ حل مسئله ؛ تفکر سالم  ؛ مدیریت خشم  ؛ استرس و سلامت روان پرداخته و آنها را برای برنامه ریزی سلامتی آینده آماده می سازد

دانلــود کتاب

     
 

کتاب سفیران سلامت  جوان:

گروه هدف این کتاب جوانان در حوزه های مختلف از جمله دانشجویی ؛ دوران سربازی ؛ حوزه های علمیه و سایر افراد در سنین 18تا 29 سال بوده و آنان را با موضوعاتی که در این سنین برای کسب سلامتی بیشتر با آن مواجه هستند آماده می نماید. ازجمله  بیماری های آمیزشی و HIV, اعتیاد به مواد مخدر ؛ سوء مصرف مواد دخانی و قلیان ؛ سلامت روان در جوانی ؛ پیشگیری از حوادث ؛ ورزش ؛ تغذیه سالم

دانلــود کتاب

     
 

کتاب ناخوشی های جزیی:

سلامت خانواده در گروه سواد سلامت و مهارت های سلامتی پدران و مادران می باشد .این کتاب به اعضا خانواده کمک می کند تا در ناخوشی های جزیی با کسب دانش لازم برخی از آنها را با درمان های خانگی درمان و از مراجعات بی مورد به پزشکان پیشگیری نماید و از این طریق به اقتصاد خانواده کمک نماید.

دانلــود کتاب

     
 

کتاب خطرسنجی قلبی عروقی:

گروه هدف این کتاب افراد بالای 30 می باشد .بیماری ها قلبی عروقی ؛ دیابت ؛ بیماری های تنفسی و سرطان ها ؛ 4 بیماری مزمن هستند که در بیش از 40% موارد با خودمراقبتی  ؛ غربالگری و تشخیص سریع و به موقع قابل پیشگیری هستند . این کتاب کمک می کند تا با ارزیابی اولیه موقعیت خود را در رابطه با 4 بیماری فوق شناسایی نماییم .

 

دانلــود کتاب

     
 

کتاب سبک زندگی سالم :

خواندن این کتاب به همه کسانی که می خواهند با خودمراقبتی زندگی طولانی تر و سالمتری داشته باشند و کیفیت را به روزهای زندگی خود اضافه نمایند توصیه می گردد.

 

دانلــود کتاب

     
 

کتاب راهنمای سفیران سلامت :

این کتاب شامل مجموعه ای از تست های سلامتی ؛ روانشناسی وآمادگی برای تحرک کافی ؛ بررسی وضعیت تغذیه ای بوده و با پاسخ به آنها می توانیم وضعیت فعلی خود را در زیج خودمراقبتی تعیین و برای اصلاح آن براساس توصیه های کتاب برنامه ریزی نماییم .

 

دانلــود کتاب

     
 

کتاب مبانی کمک های اولیه

 این کتاب به افزایش توانایی افراد در هنگام مواجهه با حوادث و آسیب های جسمانی ناشی از تصادفات کمک می نماید.

 

دانلــود کتاب

     

 

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی
شهید بهشــتی - مرکز بهداشت شرق تهران
آدرس : تهران - میدان امامت - خیابان شهید جدیدی - خیابان ابوریحان
تلفن : 77430067 -77430048 - 021 فکس: 23523812
پست الکترونیک:SharghPr@sbmu.ac.ir
 
 
© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.